متأهل ناهار چاشنی اخبار گوناگون

متأهل: ناهار چاشنی اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عالی ترین بازیکن در عالی ترین تیم! , خرید تازه پرسپولیس

مهدی ترابی با قراردادی به پرسپولیس پیوست و از نیم فصل دوم به تیم برانکو ملحق می‌شود. 

عالی ترین بازیکن در عالی ترین تیم! , خرید تازه پرسپولیس

خرید تازه پرسپولیس؛ عالی ترین بازیکن در عالی ترین تیم!

عبارات مهم : برانکو

مهدی ترابی با قراردادی به پرسپولیس پیوست و از نیم فصل دوم به تیم برانکو ملحق می شود.

به گزارش خبرآنلاین, پرسپولیس بالاخره موفق شد با جالب ترین مهره نقل وانتقالات به توافق برسد. بازیکنی که قرار است جای خالی فرشاد احمدزاده و شاید هم وحید امیری را پر کند. ترابی بعد از فصل فوق العاده ای که پشت سر گذاشت، کی روشِ سخت گیر را هم مجاب کرد که او را با خودش به جام جهانی برود. حالا ترابی با بازگشت از روسیه، در نخستین قدم پیراهن پرسپولیس را با سایپا تعویض کرد؛ البته در نیم فصل دوم و با آخر محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل وانتقالات.

مهدی ترابی فصل قبل ده گل جهت سایپا زد. در حالی که تعداد گل های هیچ پرسپولیسی به جز علیپور دو رقمی نشده بود. ترابی بعد از قلی زاده بیشترین پاس گل را هم در تیم اش داد. این بازیکن در فصل گذشته ۵ مرتبه پاس منجر به گل جهت هم تیمی هایش ارسال کرد. توصیه منفی کارنامه مهدی ترابی تعداد بالای کارت های زرد اوست. معمولا تیم برانکو به علت اینکه ریسکی و اوج بازی می کند، جهت اینکه در ضدحملات غافلگیر نشود خیلی سریع اشتباه می کند و جزو خشن ترین تیم های لیگ هست. در این فصل مهدی ترابی هم به این تیم اضافه شده است که فصل قبل به عنوان بازیکنی تهاجمی، ۶ مرتبه با کارت زرد داور جریمه شد. اتفاقی که نشان می دهد برانکو از همین حالا باید سراغ جانشینی مطمئن جهت او بگردد تا در دیدارهای حساس و آینده ساز دست اش را در پوست گردو نگذارد.

عالی ترین بازیکن در عالی ترین تیم! , خرید تازه پرسپولیس

بعد از تنها لکه سیاه کارنامه ترابی، نوبت به ادامه شاخصه های مثبت این بازیکن مستعد می رسد. بازیکنی که فصل قبل با میانگین ۱،۷ پاس کلیدی در هر بازی، عالی ترین بازیکن تیم اش بود. ترابی بعد از قلی زاده تکنیکی ترین بازیکن سایپا هم بود و طبق آمار متریکا در هر مسابقه ۱،۷ دریبل موفق می زد. توانایی دیگر مهدی، چیزی است که پرسپولیسی ها را دلتنگ طارمی کرده بود. مهدی ترابی مهارت بالایی در اشتباه گرفتن از حریف دارد. این بازیکن به طور میانگین در هر مسابقه نزدیک به سه مرتبه بازیکن حریف را مجاب به انجام اشتباه می کند.

مهدی ترابی با قراردادی به پرسپولیس پیوست و از نیم فصل دوم به تیم برانکو ملحق می‌شود. 

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | مسابقه | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog